Netflix prezentuje oficjalny zwiastun i plakat serialu „Forst” z Borysem Szycem w roli głównej

UDOSTĘPNIJ

Tajemnicza śmierć na Giewoncie i Wiktor Forst, który nie będzie miał w tej sprawie z górki. Netflix prezentuje zwiastun i oficjalny plakat serialu Forst, na motywach jednej z najpopularniejszej serii kryminałów w Polsce Remigiusza Mroza. Premiera już 11 stycznia. Tylko na Netflix.

W tytułowej roli charyzmatycznego komisarza Wiktora Forsta zobaczymy Borysa Szyca. Wspierającą go w śledztwie dziennikarkę Olgę Szrebską zagra Zuzanna Saporznikow, nieustępliwą prokurator Dominikę Wadryś-Hansen – Kamilla Baar, a Andrzej Bienias wcieli się w inspektora zakopiańskiej policji Edmunda Osicę.

Kiedy Tatry stają się areną brutalnych morderstw, komisarz Forst wkracza do akcji. Działając wbrew procedurom, z pomocą dziennikarki Olgi Szrebskiej, odkrywa spisek sięgający korzeniami II Wojny Światowej.

Serial powstał na motywach powieści „Ekspozycja” i „Przewieszenie” Remigiusza Mroza, który również pojawi się na ekranie w jednej z ról. 

Reżyserem jest Daniel Jaroszek, laureat Nagrody Publiczności na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni oraz czterech Orłów – Polskich Nagród Filmowych, za swój pełnometrażowy debiut Johnny (tytuł dostępny na Netflix). Za scenariusz odpowiadają Agata Malesińska i Jacek Markiewicz, a za zdjęcia Piotr Uznański. Producentami filmu są Borys Szyc, Marta Barańska i Tomasz Morawski.

spot_img
0FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
0ObserwującyObserwuj
- Advertisement -spot_img